Zakres usług i cennik terapii

Zakres usług

Terapia wad wymowy związanych z niepoprawną artykulacją, jak np. seplenienie czy brak „r”.

Terapia oparta na pracy mięśni układu orofacjalnego. Ten rodzaj terapii wspomaga leczenie ortodontyczne, fizjoterapię, jak również terapię wad wymowy.

Terapia oparta na rozluźnianiu wzmożonych napięć układu orofacjalnego. Wspomaga leczenie ortodontyczne oraz pozytywnie wpływa na jakość wymowy.

Terapia, która ma na celu przywrócić prawidłową pozycję spoczynkową języka, właściwy tor i sposób oddechu, oraz poprawić pozostałe funkcje prymarne, jakżucie i połykanie.

Terapia ma na celu przywrócić prawidłową pozycję spoczynkową języka, oraz prawidłowy sposób połykania, co w efekcie przyśpiesza proces leczenia ortodontycznego, oraz zapobiega nawrotom wad zgryzu.

Terapia ma na celu zminimalizowanie nadmiernych napięć w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych, mięśni nadgnykowych, podgnykowych, mięśni żujących. Skierowana jest również do Pacjentów, u których występują pisk. w uszach, szumy w uszach, „trzaski” w stawach skroniowo-żuchwowych,  „klikanie” w stawach skroniowych-żuchwowych, podczas jedzenia, ziewania, szerokiego otwierania ust

Wyrównywanie braków w edukacji

Nauka czytania wg tzw. „Metody Krakowskiej”

Terapia mowy i artykulacji u dzieci i młodzieży z uszkodzeniem zmysłu słuchu, aparatowanych, implantowanych

Terapia zaburzeń związanych z jakością głosu

Gdy zamieniane są głoski dźwięczne na bezdźwięczne, np. z d->t, czy b->p

Terapia dziecka, które nie mówi, ma mały zasób słownictwa lub którego mowa jest opóźniona

Terapia funkcjonalna wspierająca poprawną wymowę, funkcje oddechowe, żucia, połykania oraz pozycję spoczynkową języka u pacjentów z rozszczepem wargi i podniebienia

Terapia słuchu Johansena IAS stosowana jest w przypadku zaburzeń przetwarzania słuchowego, a także w przypadku zaburzeń rozumienia wypowiedzi, rozwoju artykulacji czy koncentracji. Dodatkowo może wspomagać terapię opóźnionego rozwoju mowy.

Terapia z Pacjentami, którzy utracili umiejętności związane z rozumieniem i/lub nadawaniem mowy w wyniku incydentu neurologicznego–udaru niedokrwiennego lub krwotocznego.

Pomagam dzieciom w rozwoju i dorosłym w komunikacji
"Indywidualne podejście do pacjenta, ogromna wiedza, wsparcie - Pani Katarzyna Lewsza - najlepsza Pani Logopeda pod słońcem. Przekazywanie informacji i praca z córką na najwyższym poziomie. Polecam !!!!!!!!"
Marta
Mama 14-letniej Julity

Cennik

250 zł

badanie logopedyczne w Warszawie

Diagnoza logopedyczna

Holistyczna diagnoza Pacjenta z wykonaniem dokumentacji zdjęciowej. Opis diagnostyczny wraz z załączonymi zdjęciami przekazywane są na kolejnej wizycie.

300 zł

Diagnoza logopedyczna – Katarzyna Lewsza

Holistyczna diagnoza Pacjenta z wykonaniem dokumentacji zdjęciowej wykonana przez Katarzynę Lewszę. Diagnoza i zdjęcia przekazywane są podczas następnej wizyty.

170 zł

Zajęcia logopedyczne chłopca – Logopeda Lewsza Warszawa

Pojedyncze spotkanie

Pojedyncze zajęcia terapeutyczne w gabinecie logopedycznym.

200 zł

Terapia logopedyczna nastolatki

Pojedyncze spotkanie – Katarzyna Lewsza

Pojedyncze zajęcia terapeutyczne w gabinecie logopedycznym.

Możliwość płatności kartą, gotówką, przelewem, BLIKiem

Wystawiam faktury na życzenie Klienta

Czas działać – uwolnij się od wad wymowy

Słowami moich pacjentów

"Pełen wywiad, bogaty w szerokie spojrzenie na przyczyny logopedycznych trudności. Pani Katarzyna świetnie porusza się nie tylko w swojej specjalizacji, ale również w metodach fizjoterapii, osteopatii, emisji głosu. Czuję się świetnie zaopiekowana. Ja i moje dzieci również."
IW
11.12.2021
"Polecam terapię u Pani Kasi. Pełen profesjonalizm oraz podejście do małych pacjentów. Holistyczne podejście do problemu.
"
Aneta
17.12.2021
"Fantastyczny zespół specjalistów! Serdecznie polecam!
"
IW
11.12.2021
"Jak zwykle bardzo owocne spotkanie terapeutyczne. Pani Katarzyna jest nieoceniona jeśli chodzi o terapię osób dorosłych. Serdecznie polecam."
Tomasz
02.06.2020
"Bardzo pozytywne wrażenie, córka jest nieufna do obcych ludzi, ale po 10 min u Pani Doktor bawiła się jak z dobrą koleżanką. Podejście do dziecka jak i wytłumaczenie rodzicowi ćwiczeń na tylko 5 gwiazdek. Z chęcią dałbym więcej
"
Sebastian
14.09.2020
"Kolejna wizyta, z której jesteśmy bardzo zadowolone. Miła atmosfera, pełen profesjonalizm Pani Kasi i rzeczowe podejście. Zalecane ćwiczenia przynoszą efekty. Polecam"
Iwona
17.06.2021
"Pani Kasia ma wspaniałe podejście do dzieci, nawet te najbardziej nieufne przekona do Siebie. Logopeda z powołania, sympatyczna jednocześnie stanowcza i konsekwentna. Polecam."
Lidia
10.03.2021